Başarılı şirketlerin ortak tutkusu, yaptıkları her işin merkezine, müşteriyi yerleştirmektir.
— Godfrey —

Customer happiness

Müşteri isteklerini daima kaliteli hizmet sunma anlayışımızla ele alırız.

Koşulsuz

Müşteri Mutluluğu

Ülkemizde henüz tüketiciyi koruma yasasının bulunmadığı ve tüketici haklarından söz edilmediği bir dönemde sektörde bir ilke imza atarak hayata geçirilen “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” kavramı, şirketimizin ‘özgün ve ayrıcalıklı’ hizmet anlayışının ana fikrini oluşturmuştur.

HTH.

Özgün & Ayrıcalıklı

koşulsuz Müşteri mutluluğu

Müşteri mutluluğu

Ülkemizde henüz tüketiciyi koruma yasasının bulunmadığı ve tüketici haklarından söz edilmediği bir dönemde sektörde bir ilke imza attık.

Koşulsuz mutluluk

Bununla birlikte hayata geçirilen “Koşulsuz Müşteri Mutluluğu” kavramı, şirketimizin hizmet anlayışının ana fikrini oluşturmuştur.

Özgün ve ayrıcalıklı

Şirketimizin ‘özgün ve ayrıcalıklı’ hizmet anlayışının ana fikrini oluşturan "Koşulsuz Müşteri Mutluluğu", değişmez ilkemizdir..

Referans anlayış

Yıllar içinde sektörde referans ve örnek olan bu uygulama, şirketimizin hizmet anlayışının ana fikrini oluşturur.

Theme.

Geçmişten bugüne odağını oluşturan müşterilerine her geçen gün daha iyi hizmet vermek amacıyla tüm şirketimiz çalışanları tarafından benimsenmiş ve uygulanmaktadır.

Koşulsuz Müşteri Mutluluğu

Kapsamında özel siparişler, ömür boyu ücretsiz tadilat, hediye danışmanlığı, kurumsal hediye, ‘private shopper’, ev ve işyerine servis, ürün değişimi ve iadesi, ücretsiz eve teslim, son dakika hizmeti gibi uygulamaların yanı sıra dünyaca ünlü markaların tasarımcıları ile tanışma, moda haftalarına katılım ve özel ürün tedariği gibi alışverişin ötesinde benzersiz deneyimler sunuluyor.

Details.

Theme.

Gerçek PR için edindiğimiz altı temel ilkemiz.

Gizlilik, Etik değerler, Müşteri ilişkileri, Sosyal sorumluluk, Sürdürülebilirlik, Kurumsal felsefe.

....ve özgürlük bunlarla sınırlı değildir....Çünkü özgürlük sınırlı değildir. — Bronte —

Gizlilik

Gizlilik politikalarımız 25.05.2018 tarihinde yürürlüğe giren Avrupa Birliği Veri Koruma Yönergesi GDPR (EU General Data Protection Regulation)'a uygun olarak güncellenmiştir.

Learn More

Etik değerler

Faaliyetlerimizi yürütürken, davranış ve tutumlarımızın, kurumumuzun itibarını etkileyebileceğinin bilincinde hareket ederiz. Bu sebeple, ne iş yaptığımız kadar, işi nasıl yaptığımız da önemseriz.

Learn More

Müşteri ilişkileri

Kurumumuzda ki toplam kalite yaklaşımı, iç ve dış müşteri memnuniyetine ve sadakatine önem veririz. Müşteri sadakatini sağlamak için gerekli alt yapıya ve organizasyonu sürekli geliştiririz.

Learn More

Sosyal sorumluluk

Ülke genelinde gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projelerine destek sağlamayı da ilke edinerek, bu doğrultudaki çalışmalarını her geçen gün artırmaktadır.

Learn More

Sürdürülebilirlik

Daha az tüketerek, daha fazlasını başarmak. Bu fikir, tüm ticari iş ve faaliyetlerimizi yönlendiren sürdürülebilirlik stratejimizin merkezinde yer almaktadır.

Learn More

Kurumsal felsefe

Hizmetlerimiz, yönetmeliklerine aykırı işlem yapılamaz. Öncelik sıramız, yasalar, standartlar, müşteri beklentileri, Şirket politikaları ile hedefleridir.

Learn More

Daha ..

Kurum hakkında, İşletme kültürü, Politikalar, Sürdürülebilirlik, ve ...

.... diğer kurumsal bilgilerimiz.